Motorové lietanie

SK » Naša činnosť » Motorové lietanie

« späť
Motorové lietanie

Lietanie na motorovom lietadle Vám otvára nevídané možnosti pozrieť sa z vtáčej perspektívy na miesta, ktoré by ste za jeden deň zo zeme iba ťažko navštívili a umožní Vám zažiť nezabudnuteľný pohľad na našu krajinu.

Sloboda pohybu a miesta na objavovanie sú iba na Vašej voľbe. Úžasné je aj to, že o tieto momenty sa môžete podeliť s Vašimi blízkymi, alebo priateľmi, pretože naše motorové lietadlá sú viacmiestne.

Po absolvovaní výcviku je iba na Vás akým smerom sa bude Vaša cesta pilota motorového lietadla uberať ďalej. Možno Vás uspokojí rekreačné lietanie ponad Slovensko, možno dlhé lety cez zahraničie, alebo letecké výlety cez prímorské oblasti, ktoré sú už tradíciou v našom aeroklube. Prípadne vykročíte cestou profesionála s cieľom stať sa pilotom dopravných lietadiel, alebo jednoducho budete využívať získanú licenciu pre vlastné pracovné cesty.

Aeroklub Prievidza disponuje modernou leteckou technikou a kvalitným personálom. Cíťte sa aj Vy u nás ako doma a zažívajte spolu s nami tie nezabudnuteľné okamihy vo vzduchu o ktoré nám navždy ostávajú v pamäti.

« späť

zápis: 02.04.2015 | počet zobrazení: 69365

zatvoriť detail obrázka
Kontakt:
Aeroklub Prievidza,
občianske združenie
Letisková 387/8
971 03   Prievidza

IČO: 170 670 06
DIČ: 2021143432

tel.:+421 911 11 05 04

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.